Budžak Building s.r.o.

Tesaři

Odeslat

Pracovní náplň
Místo výkonu práce: Praha
Kontakt: Ďurej Dušan, e-mail: d.durej@seznam.cz
Dvouletá praxe v oboru tesař.
Volné místo tesaři pro lokalitu Praha.

Nabízíme
Nástup možný od: 08. 08. 2018
Směnovost: Jednosměnný provoz

Máte zájem o tuto práci?

odpověď

Název pozice: Tesaři

Minimální požadavky vzdělání: Základní + praktická škola
Lokalita: Praha
Obor: Stavebnictví a reality, Výroba, provoz a řemesla, Průmysl
Pozici nabízí: Budžak Building s.r.o.
Město: Praha

Zadavatel: Úřád práce
Kontaktní osoba: Dušan Ďurej
E-mail: d.durej@seznam.cz

Máš zájem o tuto práci? odpovědět zaměstnavateli
Všechna volná místa od: Budžak Building s.r.o.