ARMATURY Group a.s.

obráběč -ka kovů pro obráběcí stroj - karusel SK 25, SK 16, soustruhy SU 63, SU

Odeslat

Pracovní náplň
KO: Petra Janoštíková, životopis zašlete na e-mail: Petra.janostikova@agroup.cz.
Vyučen v oboru obráběč kovů, znalost technické dokumentace a čtení výkresů, zodpovědnost, spolehlivost, pečlivost a samostatnost, praxe a znalost obrábění kovů.
Práce v dvousměnném a třísměnném provoze. Pracoviště Dolní Benešov.
Jedná se o třískové obrábění armatur a jejich dílů, včetně pokročilejších obráběcích operací (vrtání, soustružení, frézování, závitování).
Volné místo obráběč -ka kovů pro obráběcí stroj - karusel sk 25, sk 16, soustruhy su 63, su 80, horizontka w 100 a pro lokalitu Dolní Benešov.

Nabízíme
Nástup možný od: 01. 09. 2018
Směnovost: Třísměnný provoz

Máte zájem o tuto práci?

odpověď

Název pozice: obráběč -ka kovů pro obráběcí stroj - karusel SK 25, SK 16, soustruhy SU 63, SU

Minimální požadavky vzdělání: Střední odborné (vyučen)
Lokalita: Moravskoslezský kraj
Obor: Strojírenství, Výroba, provoz a řemesla
Pozici nabízí: ARMATURY Group a.s.
Ulice: Nádražní 129
Město: Dolní Benešov
PSČ: 747 22

Zadavatel: Úřád práce
Kontaktní osoba: Petra Janoštíková
E-mail: petra.janostikova@agroup.cz
Telefon: +420 553 680 317,725 791 592

Máš zájem o tuto práci? odpovědět zaměstnavateli
Všechna volná místa od: ARMATURY Group a.s.