IT PRACOVNÍK

  • Karlovy Vary

Pracovní místo ( IT PRACOVNÍK ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

Kontakt: pí Ing. Milada Muchnová, tel.: 353 348 560, 731 429 019 , e-mail: personalni@bristolgroup.cz
Požadujeme:
- pokročilá znalost prostředí operačních systémů Windows Server 2008/12/16
- znalost virtuálního prostředí VmWare
- znalost správy, údržby a zálohování databázových strojů MSSQL, MySQL
- výborná znalost operačních systémů Windows Desktop
- výborná znalost správy sítí, bezdrátové, drátové, optické, vlan, QoS, masky, routování
- znalosti správy telefonních linek, analogové/IP
- orientace ve správě kamerových systémů
- znalost správy mobilních telefonů na platformě iOS, Android
- ochota učit se firemní software
- základní znalost RJ (i čtení), komunikativní znalost AJ
- organizační schopnosti
- samostatnost, pracovitost, spolehlivost a zodpovědnost
- korektní, vstřícné chování a vystupování, profesionální a zodpovědný přístup k plnění úkolů
Nabízíme zaměstnání v perspektivní společnosti a zajímavé zaměstnanecké benefity.
Životopisy s fotografií zasílejte na uvedený e-mail.
Volné místo it pracovník pro lokalitu Karlovy Vary.