Bistro Kasárna s.r.o.

KUCHAŘ/KA

Odeslat

Pracovní náplň
Láká Vás dělat věci poctivě a máte rádi českou kuchyni?
Přejete si práci, která nenudí a v kolektivu, kde to klape?
Vyhovuje Vám směnný provoz bez celodenního stání na nohou?
Benefity: za Vaši práci Vám kromě měsíční výplaty a bonusu dáme kvalitní personální jídlo, placenou dovolenou, profesionální školící systém a zázemí s nejnovějšími technologiemi.
Navíc nabízíme další možnosti profesního růstu. U nás se stále něco děje, otevírají se nové projekty a Ti šikovní se mohou stát i šéfkuchařem nebo manažerem.
Rádi přívítáme zkušeného profesionála, ale i nadšené začátečníky. Pracovní úvazek si domluvíme, se směnami Vám vyjdeme vstříc.
Volné místo kuchař/ka pro lokalitu České Budějovice.

Nabízíme
Nástup možný od: 04. 09. 2018
Směnovost: Turnusové služby

Máte zájem o tuto práci?

odpověď

Název pozice: KUCHAŘ/KA

Minimální požadavky vzdělání: Střední odborné (vyučen)
Lokalita: Jihočeský kraj
Obor: Chemie a potravinářství
Pozici nabízí: Bistro Kasárna s.r.o.
Ulice: Pražská tř. 1815
Město: České Budějovice
PSČ: 370 04

Zadavatel: Úřád práce
Kontaktní osoba: Denisa Adamová
E-mail: bedejckasrdcovka@gmail.com
Telefon: +420 607 078 487

Máš zájem o tuto práci? odpovědět zaměstnavateli
Všechna volná místa od: Bistro Kasárna s.r.o.