RIN LTD, odštěpný závod

Samostatný referent správy nemovitostí + realitní makléř

Odeslat

Pracovní náplň
Pozor, emailový nebo telefonický kontakt předem (9,00-12,00) - hledáme pracovníky pro práci Samostatného referenta správy nemovitostí - s dobrou znalostí českého jazyka i písmem, se zkušenostmi a s kontakty v oblasti správy nemovitostí. Práci lze vykonávat plně z domova, po přijímacím řízení možný nástup ihned. Velmi zajímavé odměňování. CV prosím zašlete na email ex@i-n.cz, emailový nebo telefonický kontakt předem nutný.
Volné místo samostatný referent správy nemovitostí + realitní makléř pro lokalitu Praha.

Nabízíme
Nástup možný od: 01. 10. 2018
Směnovost: Jednosměnný provoz

Máte zájem o tuto práci?

odpověď

Název pozice: Samostatný referent správy nemovitostí + realitní makléř

Minimální požadavky vzdělání: ÚSV
Lokalita: Praha
Obor: Služby zákazníkům
Pozici nabízí: RIN LTD, odštěpný závod
Město: Praha

Zadavatel: Úřád práce
Kontaktní osoba: Dušan Kajnar
E-mail: ex@i-n.cz
Telefon: +420 730 641 149

Máš zájem o tuto práci? odpovědět zaměstnavateli
Všechna volná místa od: RIN LTD, odštěpný závod