ASISTENTKA/RECEPČNÍ - Velká Bíteš

  • Velká Bíteš

Pracovní místo ( ASISTENTKA/RECEPČNÍ - Velká Bíteš ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

Hledáme kolegyni na pozici ASISTENTKA/RECEPČNÍ.
Vaší náplní práce bude:
- kontrola a skenování dokumentů pro zákazníky
- evidence objednávek
- objednávání kancelářských potřeb
- zajišťování firemního stravování, podkladů pro služební cesty (rezervace ubytování, restaurací apod.)
- příprava dokumentů pro fakturaci
- vyřizování příchozí i odchozí pošty a zásilek - příjem, evidence, interní distribuce
- objednávání přepravy
- správa pokladny
- spolupráce s ostatními interními odděleními, agendy spojené s chodem kanceláře
Zároveň budete prvním kontaktem se zákazníky a návštěvami.
Požadujeme znalost angličtiny na středně pokročilé úrovni, znalost práce na PC, proaktivní přístup, příjemné vystupování, spolehlivost, odolnost vůči stresu a chuť do práce.
Nabízíme práci v příjemném kolektivu, stravenky a možnost kariérního růstu.
Pokud splňujete naše požadavky, zašlete prosím svůj životopis v českém i anglickém jazyce na email: petra_hrosovska@steris.com
Volné místo asistentka/recepční - velká bíteš pro lokalitu Velká Bíteš.