Vertigo RS s.r.o.

POMOCNÁ SÍLA DO KUCHYNĚ

Odeslat

Pracovní náplň
Prac. doba: turnus 10 - 22:15 hod.
mytí nádobí, úklid kuchyně, příprava příloh
Kontakt telefonicky.
možno i jako DPP - 100 Kč/hod.
Volné místo pomocná síla do kuchyně pro lokalitu České Budějovice.

Nabízíme
Nástup možný od: 07. 09. 2018
Směnovost: Turnusové služby

Máte zájem o tuto práci?

odpověď

Název pozice: POMOCNÁ SÍLA DO KUCHYNĚ

Minimální požadavky vzdělání: Základní + praktická škola
Lokalita: Jihočeský kraj
Obor: Chemie a potravinářství, Výroba, provoz a řemesla, Gastronomie, cestovní ruch
Pozici nabízí: Vertigo RS s.r.o.
Ulice: Prachatická 1206
Město: České Budějovice
PSČ: 370 05

Zadavatel: Úřád práce
Kontaktní osoba: Jitka Rytířová
E-mail: j.rytirova@email.cz
Telefon: +420 604 271 976

Máš zájem o tuto práci? odpovědět zaměstnavateli
Všechna volná místa od: Vertigo RS s.r.o.