Prodavačka/pokladní

  • Mladá Vožice

Pracovní místo ( Prodavačka/pokladní ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

vhodné pro absolventy!
pracovní poměr na dobu 1 rok, při vzájemné spokojenosti možnost na dobu neurčitou
2x v měsíci práce v sobotu 7:30-11:30.
Náplní práce je: práce na pokladně, komunikace se zákazníkem
Pracovní úvazek je uzavřen na 1 rok s možností prodloužení na dobu neurčitou.
Požadujeme: znalost práce na PC, samostatné myšlení a schopnost samostatně se rozhodovat, spolehlivost, flexibilitu, odolnost vůči stresu, komunikativnost.
Nabízíme: kvalitní zázemí rozvíjející se společnosti, zaměstnaneckou slevu, příplatek na stravu, odpovídající finanční ohodnocení, možnost úpravy pracovní doby dle dohody.
Kontakt: emailem.
Volné místo prodavačka/pokladní pro lokalitu Mladá Vožice.