AGP PLUS SERVICE s.r.o.

strážný/vrátný

Odeslat

Pracovní náplň
Pracovní místo pouze pro OZP.
Certifikát na strážného - výhodou.
VÝHODY: stravenky, příspěvek na ošacení.
KONTAKT: Svoboda Tomáš, tel: 736452139, Růžička Miroslav, tel. 737144308 - nutný nejdříve telefonický kontakt - nechodit na pracoviště, nebudou zde poskytnuty žádné informace!!!
Volné místo strážný/vrátný pro lokalitu Strakonice.

Nabízíme
Nástup možný od: 10. 09. 2018
Směnovost: Nepřetržitý provoz

Máte zájem o tuto práci?

odpověď

Název pozice: strážný/vrátný

Minimální požadavky vzdělání: Základní + praktická škola
Lokalita: Jihočeský kraj
Obor: Služby zákazníkům
Pozici nabízí: AGP PLUS SERVICE s.r.o.
Ulice: Heydukova 1111
Město: Strakonice
PSČ: 386 01

Zadavatel: Úřád práce
Kontaktní osoba: Tomáš Svoboda
Telefon: +420 736 452 139

Máš zájem o tuto práci? odpovědět zaměstnavateli
Všechna volná místa od: AGP PLUS SERVICE s.r.o.