Hotel Hluboký dvůr, a.s.

Dlaždič

Odeslat

Pracovní náplň
Pracoviště: Hrubá Voda č.p. 21, Hlubočky. Nástup možný ihned. Pracovní poměr na dobu určitou.
První kontakt je možný POUZE mailem.
Volné místo dlaždič pro lokalitu Hlubočky.

Nabízíme
Nástup možný od: 01. 08. 2018
Směnovost: Jednosměnný provoz

Máte zájem o tuto práci?

odpověď

Název pozice: Dlaždič

Minimální požadavky vzdělání: Základní + praktická škola
Lokalita: Olomoucký kraj
Obor: Stavebnictví a reality, Výroba, provoz a řemesla, Průmysl
Pozici nabízí: Hotel Hluboký dvůr, a.s.
Ulice: 21
Město: Hlubočky
PSČ: 783 61

Zadavatel: Úřád práce
Kontaktní osoba: Pavla Grusová
E-mail: toma@tomaol.cz

Máš zájem o tuto práci? odpovědět zaměstnavateli
Všechna volná místa od: Hotel Hluboký dvůr, a.s.