Laborant/ka pro potravinářskou laboratoř

  • Soběslav

Pracovní místo ( Laborant/ka pro potravinářskou laboratoř ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

vhodné i pro absolventy!
Náplň práce
- spolupráce při řízení a kontrole kvality potravinářských výrobků dle HACCP, BRC, BIO
- spolupráce při vývoji nových výrobků
- práce s laboratorními přístroji
- komunikace s výrobou

Požadujeme
- SŠ vzdělání odborného zaměření
- znalost mikrobiologických rozborů
- zkušenosti na obdobné pozici alespoň 1 rok výhodou
- znalost norem a systémů HACCP, BIO, BRC výhodou
- znalost kapalinové chromatografie výhodou
- znalost práce s PC - MS Office, Helios Red výhodou
- samostatnost, odpovědnost, schopnost práce v týmu

Nabízíme
- perspektivní a zajímavé zaměstnání ve stabilní potravinářské společnosti s více než 25-ti letou historií
- dobré finanční ohodnocení
- stravenky
- práce v příjemném kolektivu
Pracoviště: Soběslav
nástup: dohodou
pracovní úvazek: HPP
stravenky
Kontakt: emailem.
Volné místo laborant/ka pro potravinářskou laboratoř pro lokalitu Soběslav.