GOLDIM spol.s r.o.

Laborant/ka pro potravinářskou laboratoř

Odeslat

Pracovní náplň
vhodné i pro absolventy!
Náplň práce
- spolupráce při řízení a kontrole kvality potravinářských výrobků dle HACCP, BRC, BIO
- spolupráce při vývoji nových výrobků
- práce s laboratorními přístroji
- komunikace s výrobou

Požadujeme
- SŠ vzdělání odborného zaměření
- znalost mikrobiologických rozborů
- zkušenosti na obdobné pozici alespoň 1 rok výhodou
- znalost norem a systémů HACCP, BIO, BRC výhodou
- znalost kapalinové chromatografie výhodou
- znalost práce s PC - MS Office, Helios Red výhodou
- samostatnost, odpovědnost, schopnost práce v týmu

Nabízíme
- perspektivní a zajímavé zaměstnání ve stabilní potravinářské společnosti s více než 25-ti letou historií
- dobré finanční ohodnocení
- stravenky
- práce v příjemném kolektivu
Pracoviště: Soběslav
nástup: dohodou
pracovní úvazek: HPP
stravenky
Kontakt: emailem.
Volné místo laborant/ka pro potravinářskou laboratoř pro lokalitu Soběslav.

Nabízíme
Nástup možný od: 05. 09. 2018
Směnovost: Dvousměnný provoz

Máte zájem o tuto práci?

odpověď

Název pozice: Laborant/ka pro potravinářskou laboratoř

Minimální požadavky vzdělání: ÚSO s maturitou (bez vyučení)
Lokalita: Jihočeský kraj
Obor: Doprava a logistika, Strojírenství, Zemědělství a lesnictví
Pozici nabízí: GOLDIM spol.s r.o.
Ulice: V Lukách 923
Město: Soběslav
PSČ: 392 01

Zadavatel: Úřád práce
Kontaktní osoba: Ing. Romana Kartáková
E-mail: kartakova@goldim.cz

Máš zájem o tuto práci? odpovědět zaměstnavateli
Všechna volná místa od: GOLDIM spol.s r.o.