Kuchař-číšník - zaměření dezerty

Pracovní místo ( Kuchař-číšník - zaměření dezerty ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň
Biorestaurace Zahrada - zaměření na zdravou výživu Kuchyně zaměřená na výrobu dezertů a svačin. Obsluha zákazníků v době od 10:30 do 13:30 hod. Pracovní doba: krátký dlouhý týden, 6 - 18 hodin. Doba určitá (1 rok) s možností prodloužení.
Zaměstnanecké výhody - roční bonusy, stravování, ...

Mohly by Vás zajímat obory:

Chemie a potravinářství

Další volná místa

Číšník / servírka Vyučení v oboru výhodou Volné místo číšník / servírka pro lokalitu Velvary.
Ladislava Kučírková Velvary, Inzerováno před 2 dny

Číšník/Servírka Požadujeme:samostatnost, logické myšlení, chuť pracovat, smysl pro pořádek a čistotu, bezúhonnost, Náplň práce: obsluha hostů v restauraci Nabízíme: stravu Vhodné i pro absolventy. První kontakt telefonicky Volné místo číšník/servírka pro lokalitu ...
Lukáš Kuběj Cvikov, Inzerováno před 2 dny

Číšník/servírka Požadujeme vyučení v oboru, praxe vítána, alespoň základy NJ Nabízíme: podnikové stravování, zajištění ubytování, po zapracování prémie Hlásit se telefonicky nebo e-mailem Volné místo číšník/servírka pro lokalitu Krupka.
Komáří vížka, s.r.o. Krupka, Inzerováno před 2 dny