1. Liberecká bezpečnostní, s.r.o.

RECEPČNÍ

Odeslat

Pracovní náplň
Pouze pro osoby zdravotně postižené.
Náplň práce: vstup a evidence návštěv, poskytování informací, práce na PC
Požadujeme: spolehlivost, trestní bezúhonnost, základní znalost práce na PC
Nabízíme fyzicky nenáročnou práci, stálé zaměstnání na dobu neurčitou, ve stabilní společnosti, pravidelný měsíční příjem, možnost profesního růstu, firemní oděv a profesionální zaškolení zdarma, možnost poskytování záloh, náborový příspěvek až 5000,-, možnost příspěvku na dopravu.
Mzda 13000,- Kč až 15000,- Kč + možnost příplatků
Nástup možný ihned.
Zkrácený úvazek na 30 hod./týden, možnost i na plný úvazek
Hlásit se telefonicky nebo e-mailem.
Volné místo recepční pro lokalitu Liberec.

Nabízíme
Nástup možný od: 27. 09. 2018
Směnovost: Jednosměnný provoz

Máte zájem o tuto práci?

odpověď

Název pozice: RECEPČNÍ

Minimální požadavky vzdělání: ÚSO (vyučení s maturitou)
Lokalita: Liberecký kraj
Obor: Administrativa a organizace, Výroba, provoz a řemesla
Pozici nabízí: 1. Liberecká bezpečnostní, s.r.o.
Ulice: Čechova 9
Město: Liberec
PSČ: 460 07

Zadavatel: Úřád práce
Kontaktní osoba: Martina Sedliaková
E-mail: kariera@1lb.cz
Telefon: +420 770 163 314

Máš zájem o tuto práci? odpovědět zaměstnavateli
Všechna volná místa od: 1. Liberecká bezpečnostní, s.r.o.