Schrothovy léčebné lázně s.r.o.

Pokojská - pracovník úklidu

Odeslat

Pracovní náplň
AKTUALIZACE 5.9.2018 !!!
První kontakt osobní!!!

Požadavky zaměstnavatele:
- dobrý zdravotní stav

Pracovní náplň:
- práce při úklidu hotelových a lázeňských pokojů.
- úklid lázeňského provozu

Pracovní doba: obvykle od 7:00 - 15:30, 1x za 14 dní práce o víkendech buď so nebo ne, 1 x za měsíc odpolední

Místo výkonu práce: Schrothovy léčebné lázně s.r.o., Lipová-lázně č.p. 382, 790 61

Zaměstnavatel nabízí:
- závodní stravování v areálu

Zájemci se mohou hlásit:
- osobně na provozovně zaměstnavatele, každy pracovní den vždy od 9:00 -10:00hod
Volné místo pokojská - pracovník úklidu pro lokalitu Lipová-lázně.

Nabízíme
Nástup možný od: 05. 09. 2018
Směnovost: Pružná pracovní doba

Máte zájem o tuto práci?

odpověď

Název pozice: Pokojská - pracovník úklidu

Minimální požadavky vzdělání: Základní + praktická škola
Lokalita: Olomoucký kraj
Obor: Obchod, prodej a nákup
Pozici nabízí: Schrothovy léčebné lázně s.r.o.
Ulice: 382
Město: Lipová-lázně
PSČ: 790 61

Zadavatel: Úřád práce
Kontaktní osoba: Ing. Zdena Mitášová
E-mail: gastro@lazne-lipova.cz
Telefon: +420 777 470 004

Máš zájem o tuto práci? odpovědět zaměstnavateli
Všechna volná místa od: Schrothovy léčebné lázně s.r.o.