Pokladní/k

  • Sokolov

Pracovní místo ( Pokladní/k ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

Způsob hlášení uchazečů:
- e-mailem: lenka_papankova@kb.cz

Kontaktní osoba: Lenka Papánková

Upřesňující informace:

Náplň práce:
*Zajišťovat hotovostní služby, základní obsluhu a informovanost klientů
*Zpracovávat hotovostní transakce v celobankovním systému
*Zajistit kvalitní přivítání a obsluhu
*Spolupracovat s ostatními pracovníky na pobočce na splnění obchodních cílů (komerční přístup, tipování schůzek, doporučovat bankovní produkty)
*Podporovat propagaci pokladních produktů a inovací

Očekáváme:
*SŠ vzdělání s maturitou
*Komunikační dovednosti
*Dobrá znalost práce s PC
*Zkušenost s prací s finanční hotovostí
*Osvědčení ČNB výhodou

Nabízíme:
Zázemí silné a stabilní mezinárodní bankovní skupiny
5 týdnů dovolené, plně hrazené stravenky, zvýhodněné zaměstnanecké podmínky a úrokové sazby na bankovní produkty (včetně hypoték), příspěvky na penzijní a životní pojištění, Cafeterie, 2 dny zdravotního volna.

Vhodné i pro absolventy.
Nástup do zaměstnání dne 1.9.2018/nebo dohodou.
Pracovní doba dle dohody, na dobu neurčitou

Místo výkonu práce: pobočka Sokolov, okres Sokolov, Karlovarský kraj
Volné místo pokladní/k pro lokalitu Sokolov.