Defektoskopista

  • Brno

Pracovní místo ( Defektoskopista ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

První kontakt se zaměstnavatelem telefonicky nebo e-mailem

Pracovní náplň:
- Provádění a vyhodnocování nedestruktivních zkoušek materiálů, svárů a součástí ultrazvukem, magnetickou metodou a kapilární metodou (není nutná)
- Posuzování materiálových vad kovových a nekovových materiálů
- Vystavování kontrolních protokolů

Požadavky:
- nutná znalost a praxe v provádění zkoušek nedestruktivní defektoskopie - nutné doložit kopii certifikátu
- znalost práce s PC (word, excel)

Zaměstnanecké výhody:
ýden dovolené nad rámec ZP, závodní stravování a příspěvky na stravenky na nákup v kantýně, rekreaci, pojištění, odměna za pracovní výročí, životní jubileum, odchod do důchodu, možnost vzdělávání a profesního růstu, možnost ubytování, závodní lékařská péče, bezplatné očkování proti chřipce, Multisport
Volné místo defektoskopista pro lokalitu Brno.