Ing. et Bc. Lenka Štichauerová

Lektor/ka němčiny - rodilý mluvčí / Deutschlehrer - Muttersprachler

Odeslat

Pracovní náplň
NÁPLŇ PRÁCE: hledáme lektora němčiny - rodilého mluvčího pro firemní kurz, rozsah a časy výuky budou upřesněny
KONTAKT: e-mailem (zašlete životopis na hr@vzdelavanimetis.eu, do předmětu e-mailu uveďte Deutsch - Svitavy)
Volné místo lektor/ka němčiny - rodilý mluvčí / deutschlehrer - muttersprachler pro lokalitu Svitavy.

Nabízíme
Nástup možný od: 01. 11. 2018
Směnovost: Jednosměnný provoz

Máte zájem o tuto práci?

odpověď

Název pozice: Lektor/ka němčiny - rodilý mluvčí / Deutschlehrer - Muttersprachler

Minimální požadavky vzdělání: ÚSV
Lokalita: Pardubický kraj
Obor: Vzdělávání, výuka a školství
Pozici nabízí: Ing. et Bc. Lenka Štichauerová
Ulice: náměstí Míru 108
Město: Svitavy
PSČ: 568 02

Zadavatel: Úřád práce
Kontaktní osoba: Bc. Radek Kahánek
E-mail: hr@vzdelavanimetis.eu
Telefon: +420 604 500 052

Máš zájem o tuto práci? odpovědět zaměstnavateli
Všechna volná místa od: Ing. et Bc. Lenka Štichauerová