Ing. Lucie Andrýsková

Pracovník Malé mlékárny, dělnice, prodavačka

Odeslat

Pracovní náplň
Náplň práce:
Pracovník/ce - dělnice malé mlékárny Farmy Zdeňka.
Prodej mléčných výrobků, výroba a zpracování mléčných výrobků.

Zájemci se mohou hlásit:
- zasláním životopisu (CV) na email: farma@farmazdenka.cz;
- telefonicky na čísle 605 069 923 - Lucie Andrýsková nebo 731 174 619 - David Andrýsek
- osobně na adrese místa výkonu práce dle dohody.

Místo výkonu práce: Mlékárna Farma Zdeňka, Poruba 46, 753 66 Hustopeče nad Bečvou
Volné místo pracovník malé mlékárny, dělnice, prodavačka pro lokalitu Hustopeče nad Bečvou.

Nabízíme
Nástup možný od: 01. 09. 2018
Směnovost: Jednosměnný provoz

Máte zájem o tuto práci?

odpověď

Název pozice: Pracovník Malé mlékárny, dělnice, prodavačka

Minimální požadavky vzdělání: Střední odborné (vyučen)
Lokalita: Olomoucký kraj
Obor: Chemie a potravinářství, Obchod, prodej a nákup
Pozici nabízí: Ing. Lucie Andrýsková
Ulice: 46
Město: Hustopeče nad Bečvou
PSČ: 753 66

Zadavatel: Úřád práce
Kontaktní osoba: Ing. Lucie Andrýsková
E-mail: farma@farmazdenka.cz
Telefon: +420 605 069 923

Máš zájem o tuto práci? odpovědět zaměstnavateli
Všechna volná místa od: Ing. Lucie Andrýsková