Skladníci - řidiči VZV

Pracovní místo ( Skladníci - řidiči VZV ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

Místo výkonu práce: Skandinávská 2, 352 01 Aš. Pracovní poměr na dobu neurčitou. Možno i na dohodu o provedení práce. Pracovní doba: ranní směna 7:00 - 15:00 hod, odpolední směna 15:00 - 23:00 hod, noční směna 23:00 - 7:00 hod + 1x v měsíci pracovní víkend buď denní směna 7:00 - 19:00 hod nebo noční směna 19:00 - 7:00 hod.

Činnosti:
- manipulace a skladování dle pokynů vedoucího,
- dodržování platných směrnic a instrukcí organizace,
- nakládka a vykládka výrobků při převozu do externích skladů a s tím spojená dokumentace,
- obsluha externích skladů,
- zajištění průběžného stahování beden s odpadem z výrobní haly + zásobování strojů prázdnými bednami na výrobní odpad,
- úklid pracoviště (5S).

Požadujeme: nutná praxe na VZV!

Nabízíme:
- dlouhá perspektivita zaměstnání ve firmě,
- nově vybudované pracovní prostředí - nový sklad,
- možnosti využití zaměstnaneckých benefitů,
- pět týdnů dovolené,
- dotované závodní stravování,
- příspěvek na dojíždění.

Kontakt pro zájemce: telefonicky, e-mailem anebo osobně na adrese provozovny.
Volné místo skladníci - řidiči vzv pro lokalitu Aš.