KONTROLOR/KA KVALITY

  • Janovice nad Úhlavou

Pracovní místo ( KONTROLOR/KA KVALITY ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

NÁPLŇ PRÁCE: měření a vizuálně funkční kontrola vstřiko-vyfukovaných výrobků (lahvičky, kelímky)
POŽADUJEME: manuální zručnost, chuť učit se, schopnost pracovat samostatně a umět se rozhodnout, základní znalost práce na PC
VÝHODOU: znalost práce s měřidly a měřícími technikami, znalost čtení technické dokumentace, praxe na obdobné pozici, znalost AJ alespoň pro písemnou komunikaci
NABÍZÍME: práci ve stabilní výrobní společnosti s dlouholetou tradicí, moderní a čisté pracovní prostředí, práci v přátelské a rodinné atmosféře, možnost přivýdělku nad standardní rámec, možnost firemního stravování nebo stravenky, příspěvky na pojištění, dovolenou a UNIŠEKY a další (permanentky do bazénu, firemní akce, výuka AJ v sídle společnosti
SMĚNY: nepřetržitý provoz, 12-ti hodinové směny (denní, noční), krátký x dlouhý týden
MZDA: 25 000 - 30 000 Kč dle zkušeností a praxe
KONTAKTNÍ OSOBA: Petra Zeithaml 702 060 812, petra.zeithaml@actipack.cz
Volné místo kontrolor/ka kvality pro lokalitu Janovice nad Úhlavou.