Tiskový/ tisková produkční

  • Brno

Pracovní místo ( Tiskový/ tisková produkční ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

V případě zájmu nám zašlete svůj strukturovaný životopis na prace@knihovnicka.cz
Knihovnicka.cz je jedním z největších selfpublishing nakladatelství v ČR a zároveň největší digitální tiskárna knih se sídlem v Brně. Z důvodu rozšiřování naší činnosti hledáme do našeho týmu pracovníka na pozici Tiskový/ tisková produkční.
Náplň práce:
- příjem tiskových dat/ zajištění tvorby tiskových dat v rámci firmy,
- komunikace s klienty a poradenství,
- vedení zakázek,
- administrativa,
- komunikace s ostatními odděleními (grafické oddělení, redakce, výroba).
Nabízíme:
- příjemné pracovní prostředí v blízkosti centra Brna,
- spolupráci na zajímavých projektech,
- zaškolení.
- stravenky
Požadujeme:
- vyšší odborné vzdělání/ vysokoškolské vzdělání (Bc.),
- znalost MS Office,
- komunikativnost, pečlivost, spolehlivost, zodpovědnost,
- znalost AJ alespoň na úrovni B1,
- ochota učit se novým věcem,
- vzdělání v oblasti polygrafie nebo knihovnictví výhodou.
Volné místo tiskový/ tisková produkční pro lokalitu Brno.