všeobecná / praktická sestra

Pracovní místo ( všeobecná / praktická sestra ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň
místo výkonu práce: Louny, Poliklinika Louny,Pod Nemocnicí 2503
Práce odběrové sestry, praxe s PC vítána, ochota, milé a vstřícné jednání,
vhodné i pro aktivní důchodce, ženy na MD. Nástup možný ihned
kontakt: 973203216, iveta.fortovaatuvn.cz
Volné místo všeobecná / praktická sestra pro lokalitu ...

Mohly by Vás zajímat obory:

Farmacie a zdravotnictví

Další volná místa

Zubní instrumentáři Do stomatologické ordinace hledáme zdravotní sestru/ zubní instrumentářku/ zdravotnického asistenta. Požadujeme : SŠ, praxe není nutná - zaškolíme Volné místo zubní instrumentáři pro lokalitu Mníšek pod Brdy.
Stomatologie Mníšek s.r.o. Mníšek pod Brdy, Inzerováno včera

Uklízeči a pomocníci ve zdravotnických a sociálních zařízeních kontakt:Hošková Ivana, tel.: 257 197 166, e-mail: hoskova@nmskb.cz, prvotní kontakt telefonicky či emailem, místo výkonu.Vlašská 336/36, 11800 Praha 011. Vaší pracovní náplní zejména bude: Manipulace s ústavním prádlem, provádí úklid na oddělení, ...
Nemocnice Milosrdných sester sv. Karla Boromejského v Praze Praha, Inzerováno před 2 dny

Nákupčí | AUTOMOTIVE-sériová výroba | nadstandardní mzda! Významná mezinárodní automotive společnost hledá do svých řad zkušeného NÁKUPČÍHO přímého nákupu do sériové výroby: Náplň práce: - Zodpovědnost za včasné objednání materiálu do výroby v rámci celé výrobní haly - Sestavení rozpočtu nákupu ve ...
Grafton Recruitment s.r.o. Plný úvazek, Inzerováno před 2 dny