SOCIÁLNÍ PRACOVNÍK/CE, ASISTENT/KA PROGRAMU PRIMÁRNÍ PREVENCE

  • Ostrov

Pracovní místo ( SOCIÁLNÍ PRACOVNÍK/CE, ASISTENT/KA PROGRAMU PRIMÁRNÍ PREVENCE ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

Kontakt: pí Bc. et Bc. Petra Broumská, tel.: 725 961 795, e-mail: vedouci.prevence.svetlozs@seznam.cz
Pracovní doba: Po - Pá 7:00-15:30

Požadujeme: čistý trestní rejstřík, výhodou alespoň započaté VOŠ/VŠ v zaměřené na práci s lidmi (př. pedagogika, psychologie, adiktologie, zdravotnictví, sociální práce atp.), samostatnost a iniciativní přístup, výborné komunikační schopnosti, osobnostní zralost, schopnost týmové spolupráce, zkušenosti s administrativou, uživatelská znalost PC, ochota k dalšímu vzdělávání a rozvoji, pečlivost, řidičský průkaz sk. B výhodou.
Motivační dopis spolu s životopisem zasílat na: vedouci.prevence.svetlozs@seznam.cz, do předmětu e-mailu prosím uveďte VŘ 07/2018

Nabízíme:
- Plný pracovní úvazek (mzda 12 200 - 18 000 Kč)
- Zaměstnání v organizaci s 20ti letou tradicí
- Možnost profesního růstu
- Volné víkendy a svátky
- Vzdělávání v oboru včetně interních vzdělávacích akcí
- Metodické vedení
- Supervize
- Kreativní práci s cílovou skupinou 6-20 let
- Systém benefitů, odměn
Místo výkonu práce: Nízkoprahové zařízení pro děti a mládež, Klínovecká 998, Ostrov 363 01 / K-centum, Sportovní 359/32, Karlovy Vary
Volné místo sociální pracovník/ce, asistent/ka programu primární prevence pro lokalitu Ostrov.