Balič, uzenář, řezník

Pracovní místo ( Balič, uzenář, řezník ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň
Nutný telefonický kontakt předem!
Volné místo balič, uzenář, řezník pro lokalitu Žirovnice.

Mohly by Vás zajímat obory:

Chemie a potravinářství

Další volná místa

ŘEZNÍK CIZ Požadujeme: - pracovitost, spolehlivost, manuální zručnost Náplň práce: - řeznická úprava masa, třídění suroviny, naskladňování, práce s PC Výhodou: praxe v oboru, znalost práce s PC Pracovní doba: 1 směna budˇ od 00:00 do 8:00 hod. a nebo od ...
MASO UZENINY PÍSEK, a.s. Písek, Inzerováno před 2 dny

Řezník bourač Do dvousměnného provozu přijmeme nové zaměstnance. Nabízíme stabilní zaměstnaní s 13.-tými a 14.-tými odměnami, nástupní mzdu od 25 000 Kč/h., příspěvek na dopravu do výše 1.200 Kč. Více informací poskytneme na tel.: 774 124 700 nebo na emailu ...
NSE Solutions, s.r.o. Jindřichův Hradec, Inzerováno před 7 dny

KUCHAŘI Do masné výroby v Náměšti nad Oslavou hledáme pomocného kuchaře do masné výroby. Náplní práce je pomoc při míchání klobás, salámů, vaření polévek, plnění do obalů, úklid pracoviště. Hledáme zodpovědného, spolehlivého zaměstnance, kterého bude práce ...
Řeznictví a uzenářství Jan Pavlíček s.r.o. Náměšť nad Oslavou, Inzerováno déle jak týden