DracoArt s.r.o.

Balič, uzenář, řezník

Odeslat

Pracovní náplň
Nutný telefonický kontakt předem!
Volné místo balič, uzenář, řezník pro lokalitu Žirovnice.

Nabízíme
Nástup možný od: 20. 10. 2018
Směnovost: Třísměnný provoz

Máte zájem o tuto práci?

odpověď

Název pozice: Balič, uzenář, řezník

Minimální požadavky vzdělání: Základní + praktická škola
Lokalita: Kraj Vysočina
Obor: Chemie a potravinářství
Pozici nabízí: DracoArt s.r.o.
Ulice: Havlíčkovo náměstí 46
Město: Žirovnice
PSČ: 394 68

Zadavatel: Úřád práce
Kontaktní osoba: Svitlana Dumnyčova
E-mail: dracoart@email.cz
Telefon: +420 601 234 679

Máš zájem o tuto práci? odpovědět zaměstnavateli
Všechna volná místa od: DracoArt s.r.o.