Seřizovač - zkoušeč v odboru technologie

  • Bruntál

Pracovní místo ( Seřizovač - zkoušeč v odboru technologie ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

místo výkonu práce : Bruntál, Zahradní 1965/44b
Náplň práce, okruh činností
- seřizování vstřikovacích strojů a periferií dle požadavků
- zkoušení a odlazování nových forem
- zkoušení forem za účasti zákazníka
- stavba manipulačních (odebíracích) ruk pro manipulátory vstřikovacích strojů
- navrhování výrobního procesu výrobku

Požadujeme
- vzdělání ÚSO s technickým zaměřením
- velmi dobrou orientaci v technické a výkresové dokumentaci
- VÝHODOU praxe na pozici seřizovače, či jiné odborné technické pozici
- schopnost pracovat v týmu
- pečlivost, spolehlivost, důslednost, samostatnost, časovou flexibilitu
- uživatelská znalost práce na PC
- ŘP sk. B

Nabízíme
- zajímavou a perspektivní práci v jednosměnném pracovním režimu
- profesionální odborné zaučení kvalifikovanými kolegy a další odborný růst
- zajímavé platové ohodnocení (hodinová sazba 96,-/hod je sazba minimální a navyšuje se dle zkušenosti)

měsíční odměny ve výši až 25% ze základní mzdy, dle výkonu přiznání osobního ohodnocení a další zajímavé finanční benefity, dovolená v délce 4 týdnů - po 1. roce navýšení dovolené o 1 týden, závodní stravování s příspěvkem zaměstnavatele, možnost výplaty příspěvku na dopravu při splnění stanovených podmínek

Hlásit se na e - mail hellebrand@linaset.cz nebo osobně na adrese Bruntál, Polní 1
Z : 23.7.2018 A : 27.8.2018 A : 12.9.2018
Volné místo seřizovač - zkoušeč v odboru technologie pro lokalitu Bruntál.