Bezpečnostní pracovník/ce

Pracovní místo ( Bezpečnostní pracovník/ce ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň
Náplň práce: jobmatch
Ochrana a kontrola majetku klienta, 12-ti hod. směny
Požadujeme:
reprezentativní a příjemné vystupování
pečlivost, spolehlivost, flexibilita
aktivní přístup k práci
praxe na obdobné pozici výhodou
základní znalost PC

Nástup dle dohody ...

Mohly by Vás zajímat obory:

Služby zákazníkům

Další volná místa

provozní zámečník, svářeč příprava forem, příspěvek na životní pojištění, závodní stravování, odměny při pracovních a životních výročích a další benefity, mzda dle výkonu - od 20 000 Kč kontakt: tel., e-mailem, osobně: 7:00 - 13:30 Volné místo provozní zámečník, svářeč pro ...
MABA Prefa spol. s r.o. Veselí nad Lužnicí, Inzerováno včera

Učitelé na 1. stupni základních škol (kromě v přípravných třídách základních ško získaná odborná kvlifikace určená příslušným ustanovením zákona č. 563/2004 Sb. ( zákon o pedagogických pracovnících a o změně některých zákonů ) v platném znění. Znalost anglického jazyka. Způsob kontaktování zaměstnavatele: e-mailem. Volné místo ...
Základní škola a mateřská škola Třebenice, příspěvková organizace Třebenice, Inzerováno včera

SERVISNÍ PRACOVNÍK VÝTAHŮ vyučen v oboru elektro Volné místo servisní pracovník výtahů pro lokalitu České Budějovice.
Výtahy Line, s.r.o. České Budějovice, Inzerováno včera