Výrobní ředitel/ka ve slévárně

  • Kroměříž

Pracovní místo ( Výrobní ředitel/ka ve slévárně ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

pracoviště Kroměříž
- Úkoly a zodpovědnosti na této pozici: Řízení, organizace a kontrola celého úseku slévárenské výroby, zodpovědnost za nastavování a dosahování firemních cílů, výkonnosti, dodavatelské kvality a zajištění efektivnosti nákladů, zavádění nových technologií, zvyšování efektivity výroby, snižování výrobních časů
- Co očekáváme od vhodného kandidáta: VŠ vzdělání, ideálně se zaměřením na hutnictví, Minimálně 5 let zkušeností na obdobné pozici, Znalost anglického jazyka, Zkušenosti s projektovým řízením, Výborné komunikační schopnosti
- Nabízíme Vám: Motivující finanční bonusy dle výsledků společnosti, Spolupráci se zkušenými kolegy
- Přihláška zasláním životopisu na email zdenek@kmkonsult.cz

Pracovní místo je zprostředkováváno agenturou práce. Pro výběrové řízení na výše uvedenou pracovní pozici bude KM konsult s.r.o., jakožto správce, zpracovávat Vámi poskytnuté osobní údaje, a to v souladu s obecným nařízením o ochraně osobních údajů (EU) 2016/679.
Volné místo výrobní ředitel/ka ve slévárně pro lokalitu Kroměříž.