Erstgrain s.r.o. Jičín

ASISTENT/-KA A OBCHODNIK/-CE V DOPRAVĚ

Odeslat

Pracovní náplň
ASISTENT/KA A OBCHODNÍK/CE V DOPRAVĚ - pracoviště Jičín.
V případě zájmu zasílejte životopisy na e-mail: doprava@erstgrain.eu
Požadujeme: řidičský průkaz sk. B, němčina nebo angličtina výhodou (není podmínkou), komunikativnost, flexibilita.
Náplň práce: Aktivní obchodování s novými či stávajícími zákazníky. Administrativa - Word, Excel atd.
Nabízíme: možnost kariérního růstu a osobního ohodnocení, notebook a mobilní telefon i pro osobní využití. Vhodné i pro absolventy. PŘI PRAXI V LOGISTICE NABÍZÍME VYŠŠÍ MZDOVÉ OHODNOCENÍ.
Volné místo asistent/-ka a obchodnik/-ce v dopravě pro lokalitu Jičín.

Nabízíme
Nástup možný od: 03. 09. 2018
Směnovost: Pružná pracovní doba

Máte zájem o tuto práci?

odpověď

Název pozice: ASISTENT/-KA A OBCHODNIK/-CE V DOPRAVĚ

Minimální požadavky vzdělání: ÚSV
Lokalita: Královéhradecký kraj
Obor: Obchod, prodej a nákup
Pozici nabízí: Erstgrain s.r.o. Jičín
Ulice: Denisova 585
Město: Jičín
PSČ: 506 01

Zadavatel: Úřád práce
Kontaktní osoba: Radka Suchochlebová
E-mail: doprava@erstgrain.eu
Telefon: +420 608 701 603

Máš zájem o tuto práci? odpovědět zaměstnavateli
Všechna volná místa od: Erstgrain s.r.o. Jičín