Breadway a.s.

Pekaři

Odeslat

Pracovní náplň
Kontakt osobně: Vlastibořská 2790/4, Praha 9 - Horní Počernice v úterý a ve středu od 9:00 do 11:30 hod.

Práce dělníka zahrnuje manipulační práce, obsluhu jednoduchých strojů a zařízení. Dále čištění strojů a zařízení včetně spolupráce při údržbě. Dělník také vykonává jednoduché montážní práce, spolupracuje při náročnějších pracích. Pomáhá při výrobě pečiva - kroucení těsta, balení výrobků, uklízení, příprava surovin, rovnání pečiva, třídění pečiva. Svou činnost vykonává pod dohledem a podle pokynů kvalifikovaných pracovníků. Pracovní doba: Po, Út, St, Čt: 7:00-17:30, 17:30-5:00. Nástupní plat 19 300Kč, po zaškolení 20800Kč (3 měsíce). Požadujeme: zručnost, pečlivost, aktivní přístup.
Volné místo pekaři pro lokalitu Praha.

Nabízíme
Nástup možný od: 19. 07. 2018
Směnovost: Jednosměnný provoz

Máte zájem o tuto práci?

odpověď

Název pozice: Pekaři

Minimální požadavky vzdělání: Základní + praktická škola
Lokalita: Praha
Obor: Chemie a potravinářství, Výroba, provoz a řemesla
Pozici nabízí: Breadway a.s.
Ulice: Vlastibořská 2790
Město: Praha
PSČ: 193 00

Zadavatel: Úřád práce
Kontaktní osoba: Barbora Otavová
E-mail: personalistika@bredway.com
Telefon: +420 730 899 920

Máš zájem o tuto práci? odpovědět zaměstnavateli
Všechna volná místa od: Breadway a.s.