ROSA market s.r.o.

Prodavač - ka , pokladní

Odeslat

Pracovní náplň
PRODAVAČ-KA - POKLADNÍ - samostatnost, spolehlivost, příjemné vystupování, ochotu učit se novým věcem, nástup možný ihned nebo dle dohody
Volné místo prodavač - ka , pokladní pro lokalitu Trutnov.

Nabízíme
Nástup možný od: 03. 09. 2018
Směnovost: Dvousměnný provoz

Máte zájem o tuto práci?

odpověď

Název pozice: Prodavač - ka , pokladní

Minimální požadavky vzdělání: Střední odborné (vyučen)
Lokalita: Královéhradecký kraj
Obor: Chemie a potravinářství, Obchod, prodej a nákup
Pozici nabízí: ROSA market s.r.o.
Ulice: Polská 356
Město: Trutnov
PSČ: 541 01

Zadavatel: Úřád práce
Kontaktní osoba: Michaela Brezániová
E-mail: mbrezaniova@rosamarket.cz
Telefon: +420 724 412 946

Máš zájem o tuto práci? odpovědět zaměstnavateli
Všechna volná místa od: ROSA market s.r.o.