Strážník/ce městské policie

  • Cheb

Pracovní místo ( Strážník/ce městské policie ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

Pracovní poměr na dobu neurčitou. Pracovní doba: dvanáctihodinové směny (denní + noční)
Požadavky: dle § 4. zákona ČNR č. 553/1991 Sb. může být strážníkem občan České republiky, který je: bezúhonný, spolehlivý, starší 18 let, zdravotně způsobilý, dosáhl středního vzdělání s maturitní zkouškou.
Dále požadujeme: orientace v zákonu ČNR č. 553/1991 Sb.; orientace v zákonu o obcích č. 128/2000 Sb.; řidičský průkaz skupiny B; fyzické předpoklady; základní znalost práce na PC; základní znalost NJ nebo AJ.
Zaměstnanecké výhody: náborový příspěvek ve výši 70.000 Kč, možnost získání služebního bytu po dobu trvání pracovního poměru u MP Cheb, stravenky, příspěvky ze sociálního fondu na kulturní a sportovní akce, příspěvek na dovolenou, příspěvek na dopravu do zaměstnání, bezplatné výstrojní náležitosti, možnost bezplatného využívání posilovny MP.
Kontakt pro zájemce: tel.č. 354 440 440 - Ing. Bc. Martin Hanák, od 8:00 - 13:00 hod., e-mail: hanak@cheb.cz
Volné místo strážník/ce městské policie pro lokalitu Cheb.