Nabidky-prace.cz server s nabídkou práce online, každý den aktualizace volných míst.

řidič MKD

Pracovní místo ( řidič MKD ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň
Celková měsíční mzda - zákl. + diety od 34.000,-Kč čistého.
Člověk časově flexibilní, samostatný a spolehlivý s prokazatelnou praxí + chutí pracovat , se smyslem pro pořádek a čistotu
POŽADAVKY: ŘP C + E, profesní průkaz, karta do tachografu. Jízdy pouze přes týden- vík.volné, z 90% jezdíme ...

Mohly by Vás zajímat obory:

Doprava a logistika

Další volná místa

Dělník na přípravné a dokončovací stavební práce a specializované stavební činno Jedná se o práce po celé ČR. Řidičský průkaz sk.B výhodou. Kontakt: emailem, telefonicky (po-pá 9-16 hodin). Volné místo dělník na přípravné a dokončovací stavební práce a specializované stavební činnosti pro lokalitu Tábor.
ZPP CZ s.r.o. Tábor, Inzerováno před 2 dny

AUTOELEKTRIKÁŘ - AUTOMECHANIK Požadujeme: - řidičský průkaz sk. B - znalost v oboru nutná. Mzda 22 000,-Kč + prémie. Vhodné i pro absolventy. Zasílejte své životopisy na emailové adresy: smiskova@autovinkler.cz. Volné místo autoelektrikář - automechanik pro lokalitu Písek.
AUTO VINKLER, s.r.o. Písek, Inzerováno před 2 dny

ZEMĚDĚLSKÝ TECHNIK, DĚLNÍK - TRAKTORISTA POŽADUJEME: řidičský průkaz sk. B, T, skutečný zájem o práci v zemědělství, základní znalost zemědělských prací se stroji a traktory, kladný vztah k zemědělství a velkým zvířatům, manuální zručnost, samostatnost, spolehlivost VÝHODOU: svářečský ...
LANDSCAPE MANAGEMENT a.s. Chudenín, Inzerováno před 2 dny

zavřítzavřít

Buďte první, kdo se dozví o nových nabídkách práce na našem serveru!
Parametry zasílání:

Nabídky práce.cz Vám odešlou upozornění na e-mail
pokud se zveřejnění volné místo dle Vašeho výběru

Odeslat

Po odeslání požadavku upřesněte hledanou pozici Zasílání upozornění lze kdykoliv zrušit