TRUHLÁŘ/-KA, TESAŘ/-KA

  • Hradec Králové

Pracovní místo ( TRUHLÁŘ/-KA, TESAŘ/-KA ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

- PP na dobu neurčitou, nástup možný ihned
- Náplň práce: repase obytných kontejnerů
- Požadujeme: práce s lamino deskami, plechem, zkušenosti s aku šroubovákem, uhlovou bruskou, broušení, samostatnost
- Nabízíme: odměny a příplatky dle aktivního přístupu k práci, příspěvek na stravování
- V případě zájmu nás kontaktujte e-mailem nebo telefonem, kontaktní osoba: Šlesinger Ondřej, e-mail: ondrej.slesinger@ab-cont.cz, tel. 733 533 939, nebo nás navštivte osobně na adrese firmy
Volné místo truhlář/-ka, tesař/-ka pro lokalitu Hradec Králové.