AVE Ústí nad Labem s.r.o.

Závozník

Odeslat

Pracovní náplň
Místo výkonu práce: Neštěmická č.p. 779/4, Krásné Březno, Ústí nad Labem.
Náplň práce: především přípravné, obslužné, manipulační a pomocné práce v dopravě a bezprostřední zabezpečení nakládky a vykládky odpadů.
Požadujeme: řidičské oprávnění sk. B, sk. C výhodou, flexibilitu a zodpovědnost, dobrý zdravotní stav.
Nabízíme: stabilitu a zázemí silné společnosti s perspektivou zajištěné budoucnosti, hlavní pracovní poměr se smlouvou na dobu určitou s možností přechodu na dobu neurčitou, místo výkonu práce: Ústí nad Labem, stravenky.
Kontakt: zaslat strukturovaný životopis na e-mailovou adresu:
Volné místo závozník pro lokalitu Ústí nad Labem.

Požadavky
Řidičský průkaz - řízení osobních automobilů - skupina B

Nabízíme
Nástup možný od: 01. 12. 2018
Směnovost: Jednosměnný provoz

Máte zájem o tuto práci?

odpověď

Název pozice: Závozník

Minimální požadavky vzdělání: Základní + praktická škola
Lokalita: Ústecký kraj
Obor: Doprava a logistika
Pozici nabízí: AVE Ústí nad Labem s.r.o.
Ulice: Neštěmická 779
Město: Ústí nad Labem
PSČ: 400 07

Zadavatel: Úřád práce
Kontaktní osoba: Michal Pilin
E-mail: info@mprecruiter.com

Máš zájem o tuto práci? odpovědět zaměstnavateli
Všechna volná místa od: AVE Ústí nad Labem s.r.o.