PKS stavby a.s.

instalatér, topenář

Odeslat

Pracovní náplň
znalost topenářských nebo instaletérských prací (oboje výhodou, min. 1 ze znalostí nutností), orientace v projektu topenářských nebo instalatérských prací, znalost českého jazyka na základní úrovni vyhodou, pracovní poměr bude uzavírán nejprve na dva roky, dále pak opět na dobu určitou , při oboustrané spokojenosti i na dobu neurčitou.
první kontakt e-mailem
Volné místo instalatér, topenář pro lokalitu Žďár nad Sázavou.

Požadavky
Čeština Aktivní

Nabízíme
Nástup možný od: 01. 09. 2018
Směnovost: Jednosměnný provoz

Máte zájem o tuto práci?

odpověď

Název pozice: instalatér, topenář

Minimální požadavky vzdělání: Nižší střední odborné
Lokalita: Kraj Vysočina
Obor: Stavebnictví a reality, Výroba, provoz a řemesla
Pozici nabízí: PKS stavby a.s.
Ulice: Brněnská 126
Město: Žďár nad Sázavou
PSČ: 591 01

Zadavatel: Úřád práce
Kontaktní osoba: Mgr. Květa Štěpánková
E-mail: stepankova@pks.cz
Telefon: +420 566 697 161

Máš zájem o tuto práci? odpovědět zaměstnavateli
Všechna volná místa od: PKS stavby a.s.