Správní referent/ka

  • Ústí nad Labem

Pracovní místo ( Správní referent/ka ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

Místo výkonu práce: Hoření č.p. 3540/7a, Ústí nad Labem - Útvar Celní úřad pro Ústecký kraj
Pracovní náplň . Vykonává činnosti v oblasti hospodaření s prostředky fondu kulturních a sociálních potřeb, . zajišťuje správu majetku a nemovitostí, . zajišťuje správu provozu motorových dopravních prostředků, . vykonává činnosti v oblasti finančního účetnictví, . vykonává činnosti v oblasti materiálně technického zabezpečení, . vede příruční sklad oddělení (hmotně odpovídá za uložený majetek), . spolupracuje na vedení spisovny a zajištění skartačního řízení.
Požadavky . Střední vzdělání s maturitní zkouškou, . dobrá znalost práce na PC, . aktivní řidič osobního automobilu, . komunikační schopnosti, . samostatnost, pečlivost a zodpovědnost.
Benefity
. 5 týdnů dovolené + 5 dní zdravotního volna, . příspěvek na stravování (stravenky), . fond zaměstnavatele (penzijní připojištění, příspěvek na kulturní a sportovní akce).
Poznámka Pracovní poměr na dobu určitou 1 roku s možností prodloužení na dobu neurčitou.
Platové zařazení Podle praxe 16.000 Kč – 24.120 Kč
Pracoviště Hoření 3540/7A, Ústí nad Labem
Předpokládaný nástup 1. 9. 2018
Kontakt Žádosti o přijetí s životopisem zašlete do 22. 7. 2018 na a.krivan@cs.mfcr.cz.
Volné místo správní referent/ka pro lokalitu Ústí nad Labem.