Nabidky-prace.cz server s nabídkou práce online, každý den aktualizace volných míst.

instalatér - topenář

Pracovní místo ( instalatér - topenář ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň
Pracoviště: provozovna Stavbařů 227, Strakonice + dle zakázek firmy
POŽADAVKY: vyučení v oboru
Pracovní doba 7:00-16:00
Pracovní poměr na dobu určitou, po té možno prodloužit
KONTAKT: telelfonicky v době od 7:00-16:00 hod., Charvát Z., tel.: 602434417, e-mail: infoatfirmacharvat.cz
Volné místo ...

Mohly by Vás zajímat obory:

Stavebnictví a reality
Výroba, provoz a řemesla

Další volná místa

VODOINSTALATÉR praxe min. 5 let, mzda bude upřesněna při osobním jednání Volné místo vodoinstalatér pro lokalitu České Budějovice.
DUDYSTAV s.r.o. České Budějovice, Inzerováno před 5 dny

INSTALATÉR, TOPENÁŘ Požadujeme: Řidičské oprávnění skupiny B Zaměstanecké výhody: stravenky Zaměstnavatel si přeje být kontaktován telefonicky v době od 7:00 do 20:00 hod., e-mailem nebo osobně na adrese: Vrbenská 25, České Budějovice Volné místo instalatér, topenář ...
Union Trade Service s.r.o. České Budějovice, Inzerováno déle jak týden

Učitel/ka odbornéhho výcviku - instalatér Místo výkonu práce: Borská 55, Plzeň Požadavky: - vyučení voboru - doplňující pedagogické vzdělání - středoškolské vzdělání s maturitou výhodou - trestní bezúhonnost Plat dle nařízení vlády č. 341/2017 Sb, o platových poměrech zaměstnanců ve ...
Základní organizace SOU stavební Plzeň, Borská 55 Plzeň, Inzerováno déle jak týden

zavřítzavřít

Buďte první, kdo se dozví o nových nabídkách práce na našem serveru!
Parametry zasílání:

Nabídky práce.cz Vám odešlou upozornění na e-mail
pokud se zveřejnění volné místo dle Vašeho výběru

Odeslat

Po odeslání požadavku upřesněte hledanou pozici Zasílání upozornění lze kdykoliv zrušit