FUNDRAISER/KA

  • Liberec

Pracovní místo ( FUNDRAISER/KA ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

Náplň práce:
- vyhledávání a oslovování nových firemních dárců a administrativní zpracování darů
- vyhledávání nových grantových výzev, psaní projektů a jejich následné vyúčtování
- péče o dárce, udržování dlouhodobých vztahů
- spolupráce na tvorbě a aktualizaci dlouhodobé fundraisingové strategie
- správa webu a facebooku
- vedení databáze dárců, vytváření a koordinování projektů spojených s fundraisingem a PR
Hledáme osobnost, která má:
- min. středoškolské vzdělání
- výborné komunikační, organizační a prezentační schopnosti
- schopnost přicházet s vlastními nápady
- obchodní zkušenosti a orientaci na výsledek
- řidičský průkaz sk. B, aktivní řidič
- kladný vztah k IT technologiím, zkušenost s úpravou videí a foto materiálu výhodou
- předchozí zkušenosti s fundraisingem nebo marketingem
- orientace v neziskovém sektoru vítána
Co nabízíme:
- smysluplnou práci a zázemí stabilní organizace
- práci na HPP
- příležitost učit se novým věcem
- prostor pro seberealizaci, profesní a osobní růst
- termín nástupu: 9 -11/ 2018
- mzdové ohodnocení odpovídající kvalifikaci a praxi v rozpětí 20 000 - 25 000,- Kč
V případě zájmu o tuto pozici prosím zašlete svůj životopis a motivační dopis
na e-mailovou adresu: info@hospiczdislavy.cz do 31. 8. 2018
Vybrané uchazeče pozveme k ústním pohovorům, které proběhnou začátkem září.
Odpovědí na tento inzerát souhlasíte s uchováním Vašich osobních údajů v souladu s nařízením č. 101/2000 Sb. o ochraně osobních údajů po dobu neurčitou nebo dokud neobdržíme písemnou žádost o odstranění těchto údajů.
Volné místo fundraiser/ka pro lokalitu Liberec.