Úředník - samostatný referent stavebního řádu, oddělení stavebního řádu, odboru

  • Bruntál

Pracovní místo ( Úředník - samostatný referent stavebního řádu, oddělení stavebního řádu, odboru ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

místo výkonu práce : Bruntál, Nádražní 20
Oznámení o vyhlášení výběrového řízení

Město Bruntál vyhlašuje v souladu se zákonem č. 312/2002 Sb., o úřednících územních samosprávných celků, výběrové řízení na místo:

Úředník/ce - samostatný/á referent/ka stavebního řádu, oddělení stavebního řádu, odboru výstavby a územního plánování

na dobu: určitou - zástup za mateřskou a rodičovskou dovolenou
s místem výkonu práce: Bruntál
zařazení v platové třídě: 9. - 10.

Předpoklady pro vznik pracovního poměru:
Úředníkem se může stát fyzická osoba, která:
- je státním občanem České republiky, popřípadě fyzická osoba, která je cizím státním občanem a má v České republice trvalý pobyt,
- dosáhla věku 18 let,
- je způsobilá k právním úkonům, je bezúhonná, ovládá jednací jazyk.

Další požadavky:
- vysokoškolské vzdělání v magisterském nebo bakalářském studijním programu ve studijním oboru stavebního, architektonického nebo právnického směru, nebo vyšší odborné vzdělání v oboru stavebnictví a 2 roky praxe v oboru stavebnictví, nebo střední vzdělání s maturitní zkouškou v oboru stavebnictví a 3 roky praxe v oboru stavebnictví,
- uživatelská znalost práce na PC,
- zkouška zvláštní odborné způsobilosti dle zákona č. 312/2002 Sb. pro stavební řád a vyvlastnění staveb - výhodou,
- řidičský průkaz sk. B - výhodou,
- praxe ve státní správě - výhodou,
- znalost stavebního zákona, správního řádu - výhodou

Písemná přihláška uchazeče musí obsahovat tyto náležitosti:
- jméno, příjmení a titul uchazeče,
- datum a místo narození uchazeče,
- státní příslušnost u