CNC specialista

  • Ústí nad Labem

Pracovní místo ( CNC specialista ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

Místo výkonu práce: Předlická č.p. 452/24, Předlice, Ústí nad Labem.
Co tě u nás čeká za práci
Budeš mít na starost obsluhu nejmodernějších strojů a obráběcích center s různým zaměřením.
Na tobě bude nastavování a obsluha strojů včetně drobné údržby.
Součástí práce je kontrola kvality jednotlivých kusů.
Tvá práce jedním z nejdůležitějších prvků - na kvalitním zpracování materiálu závisí zbytek výrobního procesu.
Jaké znalosti a dovednosti od tebe očekáváme
Pracoval si ve strojírenské výrobě více jak jeden rok
Máš základní zkušenost nebo povědomí o obsluze CNC strojů
Orientuješ se ve výkresové dokumentaci
Co ti můžeme nabídnout
Zázemí známé finské společnosti s rodinným prostředím
Příjemnou pracovní atmosféru, přátelský kolektiv a fajn šéfa
Možnost seberealizace a profesního růstu - i operátor se může stát vedoucím pracovníkem
Individuální finanční ohodnocení + bonusový systém
Stravenky v hodnotě 90 Kč
Příspěvek na penzijní připojištění
Kurzy angličtiny zdarma
5 týdnů dovolené
Unišeky v hodnotě 2000Kč
Zvýšený příplatek za přesčas 40%
Multisport karta
Každý týden ti doneseme kousek ovoce
Očkování proti chřipce
Možnost účastnit se sportovních turnajů
Místo výkonu práce: Ústí nad Labem
Kontakt:
V případě zájmu zašlete životopis nebo kontaktujte:
František Hladík, email: Frantisek.hladik@kone.com., tel.: 725502245
Volné místo cnc specialista pro lokalitu Ústí nad Labem.