OKD, a.s.

horník-rubač

Odeslat

Pracovní náplň
HAVÍŘOV
Výběrové řízení proběhne
dne : 21.9.2018 v 9:00.hod
místo konání výběrového řízení:
Úřad práce ČR - Krajská pobočka v Ostravě
Kontaktní pracoviště Havířov
Junácká 1632/3
736 01 Havířov-Podlesí
4. patro, dv.č. 417
U výběrového řízení doložit životopis

Způsob kontaktu podrobnější informace:
Poradenské centrum OKD, tř. Osvobození 1721/9, Karviná
PO, ST 8:00 - 16:00 hod.; ÚT, ČT 8:00 - 14:00 hod.; PÁ zavřeno
odkaz na internetovou stránku pro tuto pozici

Náplň práce:
- provádění hornických prací v těžbě uhlí v porubu
- ovládání mechanizované hydraulické výztuže, stavění stojek
- ovládaní dobývacího kombajnu, nebo pluhu
- plenění obloukové výztuže za porubem
- vrtání, kladení umělého stropu a lepení nadloží
- spolupráce při ostatních pracích v porubu

V případě zájmu o práci v OKD si připravte:
-životopis
-občanský průkaz
-doklad o nejvyšším dosaženém vzdělání
-zápočtový list z posledního zaměstnání

Pokud jste již v minulosti pracovali v podzemí hlubinného dolu, připravte si dále tyto doklady:
-doklad o dosažené kvalifikaci v dole
-doklad o výši NPE
-doklad o poslední fárané směně

Pracovní poměr na dobu určitou 1 rok s možností prodloužení, pracoviště lokalit závodů Karviná, ČSM, Darkov

Výhody:
- náborový příspěvek až 60.000,- Kč
- zajímavý výdělek po jednom roce až 41.000,- Kč, po druhém roce až 46.000,- Kč
(za podmínky splnění 5. kvalifikační třídy - činnost rubání a přípravy)
- přídavek na dovolenou a Vánoce
- 6 týdnů dovolené,
- penzijní připojištění
- příspěvek na dětské rekreace
- svačiny a pitn

Nabízíme
Nástup možný od: 01. 10. 2018
Směnovost: Nepřetržitý provoz

Máte zájem o tuto práci?

odpověď

Název pozice: horník-rubač

Minimální požadavky vzdělání: Základní + praktická škola
Lokalita: Moravskoslezský kraj
Obor: Výroba, provoz a řemesla, Průmysl
Pozici nabízí: OKD, a.s.
Ulice: 1077
Město: Stonava
PSČ: 735 34

Zadavatel: Úřád práce
Kontaktní osoba: Ing. Markéta Klopcová
E-mail: prace@okd.cz
Telefon: +420 725 756 830

Máš zájem o tuto práci? odpovědět zaměstnavateli
Všechna volná místa od: OKD, a.s.