LÉKAŘ rehabiltačního oddělení

  • Ostrov

Pracovní místo ( LÉKAŘ rehabiltačního oddělení ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

Nemocnice Ostrov - certifikované soukromé zdravotnické zařízení oceněné v rámci projektu HCI „Nemocnice ČR 2012“ jako nejlepší nemocnice v Karlovarském kraji z pohledu ambulantních pacientů a zaměstnanců přijme lékaře / lékařku s kmenem do týmu rehabiltačního oddělení pod vedením prim. MUDr. Elišky Šmejcové.

Požadujeme:
- vysokoškolské vzdělání ( Lékař/ka s kmenem)
- profesionální přístup k plnění úkolů
- loajalitu k zaměstnavateli
- komunikativnost a vstřícnost
- zdravotní způsobilost a bezúhonnost

Nabízíme:
- dlouhodobou perspektivní spolupráci
- individuální přístup při hledání optimální formy spolupráce
- motivující nadstandardní mzdové ohodnocení
- podporu osobního rozvoje
- zvyšování či prohlubování kvalifikace
- realizaci v oboru
- příjemné pracovní prostředí
- příspěvek na ubytování

Doplňující informace:
V rámci standardního systému zaměstnaneckých benefitů nabízíme , 4 týdny dovolené + po roce zaměstnání 5 dní placeného volna, závodní stravování, slevy na různé kulturní a divadelní akce, možnost dalšího vzdělávání, různé kosmetické a kadeřnické služby se slevou, masáže apod., slevová karta Dr. Max, Multisportkarta a další….

Berete na vědomí, že od okamžiku odeslání Vašeho životopisu společnosti NEMOS PLUS s.r.o. se sídlem Na Florenci 2116/15, 11000 Praha 1, IČ: 47714913 / Nemocnice Ostrov, U nemocnice 1161, 363 01 Ostrov (Společnost), může tato Společnost, coby správce osobních údajů, zpracovávat Vaše osobní údaje obsažené v tomto životopisu za účelem vedení výběrového řízení. Váš životopis a osobní údaje v něm obsažené bude společnost zpracovávat po dobu trván