PENZION NA JÍZDÁRNĚ s.r.o.

Kuchař/ka

Odeslat

Pracovní náplň
PRACOVIŠTĚ Kroměříž
- vyučení v oboru - praxe není požadována, nevyučení v oboru - praxe v oboru podmínkou, vyučení a praxe výhodou
- možnost plného nebo zkráceného úvazku, možnost práce i na DPP/DPČ, nástup možný ihned
- možnost ubytování pro zaměstnance s bydlištěm mimo Kroměříž či s obtížným dopravním spojením, příspěvek na stravování, odměny
- kontakt osobně na pracovišti nebo telefonicky Po-Ne 11:00 - 18:00 hod., příp. své písemné nabídky s životopisem posílejte na e-mail: pizza@na-jizdarne.cz
Volné místo kuchař/ka pro lokalitu Kroměříž.

Nabízíme
Nástup možný od: 18. 02. 2019
Směnovost: Jednosměnný provoz

Máte zájem o tuto práci?

odpověď

Název pozice: Kuchař/ka

Minimální požadavky vzdělání: Střední odborné (vyučen)
Lokalita: Zlínský kraj
Obor: Chemie a potravinářství
Pozici nabízí: PENZION NA JÍZDÁRNĚ s.r.o.
Ulice: Štěchovice 1352
Město: Kroměříž
PSČ: 767 01

Zadavatel: Úřád práce
Kontaktní osoba: Karla Túró
E-mail: pizza@na-jizdarne.cz
Telefon: +420 603 194 178

Máš zájem o tuto práci? odpovědět zaměstnavateli
Všechna volná místa od: PENZION NA JÍZDÁRNĚ s.r.o.