REKLAMAČNÍ TECHNIK/-ČKA, SKLADNÍK/-ICE

  • Hradec Králové

Pracovní místo ( REKLAMAČNÍ TECHNIK/-ČKA, SKLADNÍK/-ICE ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

- PP na dobu určitou do 30.11.2019, nástup dle dohody
- Náplň práce: komunikace se zákazníky, vyřizování reklamací u českých i zahraničních subdodavatelů, vystavování reklamačního protokolu, přijímání/balení/odesílání balíků, práce v účetním programu, vyřízení reklamace u zákazníka (montáž opravované části), občasné výjezdy do zahraničí včetně jejich kompletního naplánování, zaškolení na zástupce skladníka (evidence skladových zásob, vydávání zboží do výroby)
- Požadujeme: jste technický typ, znalost angličtiny (budete řešit reklamace i se zahraničím), umíte číst z výkresové dokumentace, alespoň krátká praxe na obdobné pozici, znalost PC, ŘP sk. B, dobré komunikační a vyjednávací schopnosti
- Nabízíme: Platové ohodnocení po zapracování až 40.000 Kč, příspěvek na obědy 70 Kč/den, káva zdarma, dovolená 5 týdnů , firemní akce - 2-3x ročně grilování, stabilní zaměstnání a zázemí rodinné firmy fungující v oboru více než 25 let, přátelský a férový přístup,
- V případě zájmu nás kontaktujte e-mailem: prace@centralplast.cz
Volné místo reklamační technik/-čka, skladník/-ice pro lokalitu Hradec Králové.