Seřizovač - údržbář

  • Vrchlabí

Pracovní místo ( Seřizovač - údržbář ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

SEŘIZOVAČ - ÚDRŽBÁŘ
Hlavní oblast odpovědnosti - náplň práce
- zabezpečení plynulého a bezpečného provozu strojů a zařízení, zajištění preventivní údržby
- sestavování a seřizování strojů, přístrojů a zařízení, provádění jejich oprav, diagnostika závad
- provádění kontrol el. spotřebičů a el. ručního nářadí, včetně vedení záznamů
- čtení a použití technických podkladů
Zkušenosti, dovednosti, vlastnosti
- manuální zručnost
- orientace v technické dokumentaci a normách
- volba postupu práce, nástrojů, pomůcek a náhradních dílů pro montáž, demontáž, opravy a seřizování strojů a zařízení
- schopnost reagovat na neočekávané
- přizpůsobivost, pečlivost a spolehlivost
- SOU, SŠ elektrotechnického směru
- praxe na obdobné pozici min. 2 roky
- přezkoušení z vyhlášky 50 (Osvědčení o způsobilosti v elektrotechnice, min. §7) podmínkou
Nabízíme : stravenky, 5 týdnů dovolené, výuku AJ.
Volné místo seřizovač - údržbář pro lokalitu Vrchlabí.