Pracovník v sociálních službách

  • Krnov

Pracovní místo ( Pracovník v sociálních službách ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

místo výkonu práce : Čsl. armády 837/36bcd, Krnov
Hlavní cíl:
poskytování přímé podpory lidem bez domova, využívajícím sociální služby Armády spásy Krnov
zajištění nepřetržitého provozu azylového domu pro muže v Krnově
zajištění provozu noclehárny pro muže a nízkoprahového denního centra v Krnově

Požadujeme
vstřícný přístup k uživatelům na základě křesťanských hodnot
zralou a psychicky odolnou osobnost, schopnou práce s jednotlivci i komunitou uživatelů
komunikativnost, empatii, samostatnost, týmovost, pečlivost
znalost práce na PC - text, tabulky, databáze, internet
minimálně střední vzdělání s výučním listem
splnění podmínek pro výkon funkce podle zákona 108/2006 Sb. O sociálních službách výhodou
čistý trestní rejstřík

Nabízíme
pracovní smlouvu na dobu určitou s možností prodloužení
plný úvazek 37,5 hodin týdně v nepřetržitém, směnném provozu
nástupní plat 17.700,- Kč
firemní benefity
zajímavou a smysluplnou práci v křesťanském kolektivu
možnost seberealizace při pomoci lidem
stabilní zázemí mezinárodní křesťanské organizace
podpora dalšího profesního růstu

Předpokládaný termín nástupu: 15. 9. 2018

Pokud vás tato nabídka zaujala, odešlete svůj životopis a motivační dopis na adresu:

ARMÁDA SPÁSY, Čsl. armády 837/36 bcd, 794 01 Krnov
nebo na e-mailovou adresu: milan_bohac@armadaspasy.cz

Možnost informovat se o nabízeném pracovním místě: od 23. 7. - 3. 8. 2018

kontaktní osoba: Mgr. Milan Boháč, tel: 773 770 350

Uzávěrka přihlášek k výběrovému řízení je 5. srpna 2018

Vybraní uchazeči budou pozváni k výběrovému řízení, které proběhne 24. srpna 20