seřizovač

  • Střížovice

Pracovní místo ( seřizovač ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

KONTAKT TELEFONICKY NEBO E-MAILEM (j.behoun@profiservis.cz) poté osobní kontakt na adrese Rybní 396, Nová Bystřice
Pracovní poměr na dobu určitou s možností prodloužení;
Požadavky: dborné vzdělání s výučním listem, výhoda strojní obor, praxe výhodou, dobrý zdravotní stav (zvýšené riziko hluku)
Popis práce: obsluha výrobní linky, zajištění bezpečného chodu linky - kontroly a údržba, vedení záznamů
Práce ve třísměnném provozu, dovolená 25 dní, závodní stravování 22,-Kč, příspěvek na dopravu, zvýšené příplatky za noční a práce o víkendech, stabilní zaměstnání
Volné místo seřizovač pro lokalitu Střížovice.