Referent/ka skladového hospodářství

  • Mariánské Lázně

Pracovní místo ( Referent/ka skladového hospodářství ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

Místo výkonu práce: Hotel Excelsior, Hlavní třída 121/46, 353 01 Mariánské Lázně. Pracovní poměr na dobu neurčitou (se zkušební dobou). Zkrácený úvazek 25 hod/týdně. Vhodné i pro osoby zdravotně znevýhodněné. Pracovní doba: pracovní týden od pondělí do pátku. Požadujeme: praxe na stejné pozici minimálně 2 roky, pečlivost, přesnost, loajalita, základní znalost práce na PC, praxe v administrativě výhodou. Nabízíme: pracovní poměr na dobu neurčitou (se zkušební dobou) v hotelu s celoročním provozem, k základní mzdě jsou vypláceny měsíční odměny, příspěvek na životní pojištění nebo penzijní připojištění, zaměstnanecké stravování s příspěvkem zaměstnavatele, příspěvek na rekreaci dětí, jazykové kurzy. Kontakt pro zájemce: telefonicky anebo e-mailem anebo osobně na adrese Hotel Monty, Příkrá 218/4, 353 01 Mariánské Lázně (Po-Pá 10:00-13:00 h).
Volné místo referent/ka skladového hospodářství pro lokalitu Mariánské Lázně.