GESTAMP LOUNY s.r.o.

Vedoucí útvaru logistiky

Odeslat

Pracovní náplň
místo výkonu práce: Velemyšleve 61 Triangle
Co Vás čeká:
Hodnocení podřízených a stanovování jejich pracovních cílů
Zajištění, že zákazník dostane správné kusy ve správném počtu a včas
Monitorování a kontrolování stavu dodávek s cílem stoprocentní efektivity
Kontrola výše zvláštních přepravních nákladů
Stanovení priority a řízení výrobního plánu
Monitorování a kontrola výše zákaznických restů
Jaké znalosti a dovednosti byste měli mít:
Praxi na pozici Manažer/ka logistiky v automobilovém průmyslu
Znalost s plánováním výroby
Komunikativní znalost anglického jazyka
Dobré vůdčí schopnosti, interpersonální a organizační dovednosti spolu se shopností efektivně pracovat pod tlakem
Co Vám můžeme nabídnout:
Zajímavé platové ohodnocení
Možnost dalšího vzdělávání (jazykové kurzy, odborné kurzy)
20 dní dovolené a až 5 dní osobního volna navíc
Dotované stravné
Další firemní benefity po zkušební době
Moderní pracovní prostředí(https://youtu.be/Awx9Xl_aFg4)
Firemní akce
kontakt: mmalcovska@cz.gestamp.com
Volné místo vedoucí útvaru logistiky pro lokalitu Velemyšleves.

Nabízíme
Nástup možný od: 01. 10. 2018
Směnovost: Pružná pracovní doba

Máte zájem o tuto práci?

odpověď

Název pozice: Vedoucí útvaru logistiky

Minimální požadavky vzdělání: ÚSO (vyučení s maturitou)
Lokalita: Ústecký kraj
Obor: Doprava a logistika, Management
Pozici nabízí: GESTAMP LOUNY s.r.o.
Ulice: Průmyslová 61
Město: Velemyšleves
PSČ: 438 01

Zadavatel: Úřád práce
Kontaktní osoba: Michaela Malcovská
E-mail: mmalcovska@cz.gestamp.com

Máš zájem o tuto práci? odpovědět zaměstnavateli
Všechna volná místa od: GESTAMP LOUNY s.r.o.