Koordinátor zdravotnických zařízení - farmaceut

  • Brno

Pracovní místo ( Koordinátor zdravotnických zařízení - farmaceut ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

Životopisy prosíme zasílat paní Hübnerové na e-mail: hubnerova@chytralekarna.cz

Společnost Pharmawell zabývající se maloobchodem a velkoobchodem v oblasti farmacie hledá do svého týmu pracovníka na pozici koordinátora zdravotnických zařízení pro dlouhodobou spolupráci.

Požadujeme:
- Příjemné a nekonfliktní vystupování
- Výborné komunikační schopnosti, empatii, příjemné a reprezentativní vystupování
- Samostatnost, aktivní přístup, ochotu učit se novým věcem, zodpovědnost a orientaci na výsledek
- Farmaceutické vzdělání
- Čistý trestní rejstřík
Nabízíme:
- práci na smlouvu na dobu neurčitou
- možnost osobního rozvoje a profesního růstu
- firemní benefity a motivační ohodnocení
Náplní práce je zejména komunikace se zástupci zdravotnických zařízení, přijímaní objednávek a vyřizování požadavků zdravotnických zařízení.
Více informací na osobním pohovoru.
Volné místo koordinátor zdravotnických zařízení - farmaceut pro lokalitu Brno.